ZWITEK KORY BRZOZOWEJ HZD 1/2020

1. Informacje

Druhny i druhowie!

Przed niecałymi dwoma tygodniami wróciliśmy do naszych codziennych zajęć po obozie letnim. Mam nadzieję, że ten wyjazd, jak i pozostała część Waszych wakacji dostarczyła Wam dużo radości, przygód, pozwoliła zawrzeć nowe przyjaźnie i spotkać się z osobami, z którymi mogliśmy przez okres pandemii zobaczyć się jedynie na ekranie.

Jest mi niezmiernie miło powitać Was w nowym roku harcerskim. Korzystając z okazji, chciałbym zwrócić Waszą uwagę na nietypowe, stojące przed nami wyzwania – przede wszystkim związane z przestrzeganiem zasad sanitarno-epidemiologicznych, ponieważ pandemia wciąż trwa. Między innymi od naszego zdyscyplinowania i odpowiedzialności w codziennych czynnościach zależy, czy powrót na zbiórki w lesie będzie trwały, czy też znów zmuszeni będziemy poddać się izolacji. Pamiętajcie również o tym, że jako harcerze stanowicie wzór dla bliskich Wam osób także poza zbiórkami.

Mam więc nadzieję, że niedługo będziemy mieli okazję spotkać się na zbiórkach Harcerskiego Związku Drużyn. Bądźcie odpowiedzialni za siebie i innych, a tymczasem życzę Wam dużo radości i powodzenia w wyzwaniach stojących przed Wami w życiu harcerskim i szkolnym.

CZUWAJ!

phm. Piotr Władziński herbu Sum

2020-09-12T15:43:09+00:00 12 9 2020 |Uncategorized|0 komentarzy

Zostaw komentarz

%d bloggers like this: