Przed nami pierwsze Forum o Wychowaniu!

 

 

PRZED NAMI PIERWSZE FORUM O WYCHOWANIU!

 

 

Już 29 listopada 2019 r. w Warszawie odbędzie się pierwsze Forum o Wychowaniu, w którym eksperci w dziedzinie pedagogiki – rodzice, badacze, wychowawcy, nauczyciele, instruktorzy harcerscy – rozmawiać będą o problemach, wyzwaniach i szansach procesów wychowawczych dzieci i młodzieży we współczesnym, coraz szybciej zmieniającym się świecie i społeczeństwie.

Do udziału w Forum zapraszają organizacje harcerskie i skautowe: Związek Harcerstwa Polskiego, Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej, Skauci Europy – Stowarzyszenie Harcerstwa Katolickiego „Zawisza” Federacja Skautingu Europejskiego, Stowarzyszenie Harcerskie, Royal Rangers Polska, Niezależny Krąg Instruktorów Harcerskich „Leśna Szkółka” i Stowarzyszenie Skauci Króla. Organizacje harcerskie i skautowe chcą rozpocząć debatę o wychowaniu dzieci i młodzieży, by stworzyć płaszczyznę do publicznej dyskusji, w której wezmą udział przedstawiciele świata nauki, praktycy wychowania, rodzice, nauczyciele, instruktorki i instruktorzy harcerscy.

Jak mówią przedstawiciele organizacji zapraszających na Forum:

– Postanowiliśmy zorganizować pierwsze ogólnopolskie „Forum o wychowaniu”, które mamy nadzieję, stanie się cyklicznym wydarzeniem umożliwiającym wielu środowiskom: naukowym, oświatowym, instytucjom państwowym, organizacjom pozarządowym wymianę myśli i doświadczeń dotyczących wychowania dzieci i młodzieży. Pragniemy otworzyć debatę społeczną na temat kierunków wychowania w trzeciej dekadzie XXI wieku.

Spotkanie rozpocznie  się 29 listopada 2019 w Warszawie  o godzinie 10.00 w Pałacu Lubomirskich przy Placu Żelaznej Bramy 10 w Warszawie. Udział w konferencji jest bezpłatny. Zgłoszenia przyjmowane są do 25 listopada 2019. Należy podkreślić, że liczba miejsc na konferencji jest ograniczona do 120 osób.

Szczegóły oraz formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo na stronie Konferencji
o Wychowaniu: calymzyciem.pl/forum

2019-11-22T23:15:00+00:00 22 11 2019 |Uncategorized|0 komentarzy

Zostaw komentarz

%d bloggers like this: